Skip to content
You Are Here

Category: Classic Rock

8 thoughts on “ Zahir Pajaziti - Nusret Muçiqi & Corona* - Sa Te Dashuroj (CDr)

  1. Ejup Pajaziti, vëllai i heroit kombëtar Zahir Pajaziti, ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, sipas së cilës Zahiri ishte polic. “Zahiri ka qenë nxënës në shkollën policore në Vushtrri”, i ka thënë Klan Kosovës, Pajaziti. “Nga aty është përjashtuar në vitin e dytë të shkollimit, ka qenë viti , pasi ështëRead More.
  2. Poni preferon që jetën e saj private ta mbajë sa më larg publikut, sidomos djalin e saj Frenk. Por kohët e fundit Poni ka ndryshuar mendim, pasi ka postuar në profilet e saj në rrjetet sociale foto me të birin, i cili di se si ta surprizojë mamanë.
  3. Zahir Pajaziti në vitin , ishte nxënës në Qendrën Arsimore " 8 Nëntori" në Besianë. Ishte sistemuar në paralelën IV/16 e kujdestar klase e kishte pasur Izeir Mustafën, skulptor akademik. Izeirit i kujtohet, se edhe para vitit , Zahiri e mbante një fletore me poezi patriotike dhe shpesh m'i lexonte ose i .
  4. Nov 09,  · Cigaraja jote jam une i dashur dhe pagjumsia mban emrin tim, me kot perpiqesh te me harrosh une kurre per ty s’do jem kujtim, dhe kur te puthesh me te tjera ato prape jane buzet e mia, shtrengimi yt aq i tendosur eshte malli im nga xhelozia. Kthehesh ne dhome i rraskapitur e ankthin nis perseri, ku duke qare e lebetitur vetmia ime kthehet tek ti.
  5. Zahir Pajaziti Ky zahiri djal Shkodrani Shumë luftra ndër Shqipni na i bani Kur filluen serbet me hy Zahiri iu del ne pritë E iu thot qka keni lypë që keni ardhë Kthehuni .
  6. Zyrtarët e LDK-së në Podujevë vazhdojnë të jenë më se të angazhuar këto ditë, me qëllimin që t’i bindin sa më shumë qytetarët atje për t’i guicocliazariwabalkorohargladde.xyzinfo e Agim Veliut, duket të jetë tejet organizative dhe e palodhshme.Në një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihen se si disa shahira janë kujdesur për disponimin e elektoratit të kësaj partie.
  7. Zahir Pajaziti është arrestuar në Shqipëri, Adem Jashari dhe Zahir Pajaziti nuk u njihte siç njihet sot në Kosovë dhe Shqipëri”. “Ishte lëshuar një urdhër të gjithë kosovarët të intervistohen nga policia dhe të pyeten se kush janë çfarë bëjnë, ku shkojnë dhe të tjera.
  8. Zahir Pajaziti, pasi muar lajmin për arritjen e Marrëveshjes në mes Aganit, Bukoshit dhe Këshillit koordinues që udhëhiqej nga Sali Çekaj, e dërgoi në Shqipëri Blerim Azemin për të kontaktuar me ushtarakët madhorë të Shqipërisë, me të cilët ai kishte krijuar miqësi sa .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *